O firmě
Naše Filosofie

Světlo v přírodní formě

Od nepaměti bylo světlo pro lidstvo symbolem dobra a naděje. Je tomu tak i dnes, kdy lidé přirozené denní světlo stále více doplňují světlem umělým. Naše rodinná česká firma, která byla založena v roce 1991, má od samého počátku jako své obchodní motto větu "Světlo v přírodní formě".

V době, kdy toto motto vznikalo, byly našimi hlavními výrobními materiály dřevo, rattan a látka. Dnes, kdy při výrobě svítidel používáme celou škálu materiálů od mosazi až po sklo, dostala tato věta nový význam. Odráží se v ní naše snaha přinášet do Vašich domovů světlo, které co nejvíce ladí s Vaší lidskou přirozeností a s potřebami Vašich očí. Proto u skleněných stínidel používáme triplexopálové ručně foukané sklo, které díky třem vrstvám dokonale rozptyluje světlo zdroje při zachování maximální svítivosti. U kašírovaných a látkových stínidel je dominantní vlastností utvoření hřejivé atmosféry interiéru.

Naše firma pro Vás vyrábí svítidla vysoké užitné hodnoty. Je to dáno kvalitou používaných materiálů (mosaz, sklo, dřevo), působivostí povrchových úprav (ručně malovaná stínidla nebo kovová svítidla, různé úpravy mosazi) a v neposlední řadě kvalitou práce českých rukou. Vsadili jsme na velmi příznivý poměr kvality a ceny. Nabízíme Vám české výrobky, které směle konkurují výrobkům z celého světa. Především architekti jistě přivítají, že jako výrobci jsme schopni mnohá svítidla přizpůsobit Vašim představám. Inspirací Vám mohou být ukázky z realizovaných interiérů.

Přejeme Vám mnoho světla v přírodní formě.

Ladislav Ezr